Terminal

 

TOUCH1200®

Terminal dotykowy jest najnowszej generacji komfortowym terminalem ISOBUS, spełniającym wszystkie funkcje rolnictwa precyzyjnego zapewniającym niezwykłą wszechstronność zastosowań, elastyczność konfiguracji oraz przyjazną obsługę. Urządzenie spełnia wszystkie normy standardu ISOBUS 11783, co sprawia, że może być stosowany do współpracy ze wszystkimi maszynami tego standardu. W zależności od potrzeb – możliwy jest montaż poziomy oraz pionowy terminala. W tle może pracować do 5 aplikacji, a dostęp do nich jest natychmiastowy poprzez dotknięcie odpowiadającym ich ikonom w górnym obszarze dotykowego wyświetlacza.

sterowanie dawką:  nawigacja: GPS wyłączanie sekcji:
wyposażenie standardowe wyposażenie opcjonalne wyposażenie opcjonalne

   

TOUCH800®

Jest komfortowym terminalem dotykowym (Touch) standardu ISOBUS, spełniającym wszystkie funkcje rolnictwa precyzyjnegoStandardowo wyposażony jest w aplikację ISOBUS-UT i spełnia normy ISOBUS 11783, co sprawia, że może być stosowany do współpracy ze wszystkimi maszynami spełniającymi te normy. Terminal posiada wszystkie niezbędne funkcje obsługowe.Aktywacja aplikacji nawigacji polowej TRACK-Leader oraz podłączenie jednego z odbiorników DGPS czyni z terminala przy zachowaniu jego dotychczasowych funkcji komfortową wersją nawigacji polowej.Wymianę danych z innymi urządzeniami zapewnia gniazdo USB lub modem zewnętrzny.

sterowanie dawką: nawigacja: GPS wyłączanie sekcji:
wyposażenie standardowe wyposażenie opcjonalne wyposażenie opcjonalne

   

StopSpray

StopSpray s ISOBUS – je ekonomicky výhodná varianta systému navigace a řízení postřiku s GPS vypínáním sekcí. Základem je terminál TRACK-Guide, který lze doplnit o další aplikace. Řídit lze max. 9 sekcí.

sterowanie dawką: nawigacja: GPS wyłączanie sekcji:
wyposażenie standardowe wyposażenie standardowe wyposażenie standardowe

   Software

 

SECTION-Control

Aplikacja ta odpowiada za włączanie wyłączanie sekcji roboczych maszyn, w oparciu o aktualną pozycję GPS. Aplikacja jest zgodna ze standardem ISOBUS i może współpracować z wszystkimi zgodnymi z tą normą maszynami rolniczymi, niezależnie od producenta. Jedna aplikacja obsługuje zatem tryb automatyki sekcji roboczych opryskiwaczy, siewników i rozsiewaczy nawozów.

 

   

TRACK-Leader

Jest powszechnie stosowaną nawigacją polową o szerokich możliwościach konfiguracyjnych. W połączeniu z odbiornikiem DGPS aplikacja umożliwia precyzyjne prowadzenie pojazdu w warunkach słabej widoczności w różnych trybach.

 

  

   Akcesoria

 

TANK-Control III

ISOBUS kompatybilny system przy napełnianiu i opłukiwaniu głównego zbiornika. Możliwość obliczenia wymaganej dawki oprysku. Sterowanie funkcjami na monitorze zewnętrznym lub za pomocą terminala w kabinie.

   

   Anteny

 

Odbiornik sygnału D-GPS Glonass AG-STAR 200

(Odchyłka +/- 15 - 20 cm)

 

Odbiornik sygnału D-GPS GLONASS NAV 900

Wariant podstawowy (Odchyłka +/- 15 cm)