Dysze

TurboDrop HiSpeed

Dwuszczelinowa inżektorowa dysza z asymetrycznym kątem oprysku. Obustronne pokrycie roślin również przy większych prędkościach. „Różowa” wkładka ceramiczna zapewnia długi okres eksploatacji dyszy. Nadaje się do nanoszenia przy wietrznej pogodzie. Zakres ciśnienia roboczego wynosi 2, 5 - 8 atm, optymalne ciśnienie to 4-8 atm. Rozmiary 025 i 04 zaliczane są do klasy redukcji znoszenia 90% również przy wyższych prędkościach (maks. 15 km/h).

          

 

 

 

TurboDrop

Bardzo wytrzymała dysza inżektorowa z minimalnym znoszeniem i odparowywaniem. Nadaje się do nanoszenia przy wietrznej pogodzie. Zakres ciśnienia roboczego wynosi 3-10 atm, optymalne ciśnienie to 5-8 atm.

              

 

 

 

AirMix

Dysza inżektorowa z tworzywa sztucznego z zastosowaniem uniwersalnym. Nadaje się również do nanoszenia przy wietrznej pogodzie. Zakres ciśnienia roboczego wynosi 1-6 atm, optymalne ciśnienie to 2-4 atm. Dzięki przyjaznej cenie polecamy dyszę użytkownikom mniejszych gruntów.

Dysza sześciootworowa do RSM-u

Dysza ta jest stosowana przy dodatkowym nawożeniu agresywnymi nawozami ciekłymi (RSM Itp.) maksymalnie do połowy fazy strzelania w źdźbło. Otwór dawkowania z różowej ceramiki jest bardzo odporny na przecieranie. 6 otworów wlewowych umożliwia aplikację grubych kropel nawozu, które łatwiej opadną z liści na grunt, nie parząc roślin. Kolorowe oznaczenie poszczególnych rozmiarów dysz jest zgodne z tabelą dawkowania ISO.