Comfort-Terminal

COMFORT-Terminal to terminal kompatybliny z ISOBUS spełniający najwyższe wymagania dotyczące dokładności w dziedzinie rolnictwa. Odpowiada jednostce ISOBUS spełniającej normę 11783 i jest do dyspozycji dla wszystkich maszyn spełniających wymogi powyższej normy. COMFORT-Terminal oferuje wszystkie funkcje potrzebne do sterowania opryskiwaczem. TRACK-Leader (nawigację satelitarną), SECTION-Control (satelitarne wyłączanie sekcji). Pzesyłanie danych na pamięć USB. W przypadku Comfort-Terminala posiadającego modem GSM można przesyłać dane bezpośrednio na portal farmpilot.

 

 

  

Touch1200

TOUCH1200 to terminal ISOBUS najnowszej generacji. Odpowiada jednostce ISOBUS spełniającej normę 11783 i jest do dyspozycji dla wszystkich maszyn spełniających wymogi powyższej normy. Z terminalu TOUCH1200 można korzystać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Wyświetlacz jest w stanie wyświetlić aż 5 funkcji naraz. Wyświetlacz chroni folia ochronna. W wyposażeniu standardowym TOUCH1200 znajduje się modem GSM, więc wszelkie dane z maszyny można przesyłać bezpośrednio na portal farmpilot. TOUCH1200 oferuje wszystkie funkcje potrzebne do sterowania opryskiwaczem. TRACK-Leader (nawigację satelitarną), SECTION-Control (satelitarne wyłączanie sekcji). Pzesyłanie danych na pamięć USB. Możliwość zastosowania w sterowaniu automatycznym Track-Leader Auto.

 

 

 

Basic-Terminal

BASIC-Terminal odpowiada jednostceISOBUS spełniającej normę 11783 i jest do dyspozycji dla wszystkich maszyn spełniających wymogi powyższej normy. BASIC-Terminal oferuje wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do korzystania z ISOBUS. Wyświetlacz kolorowy 5, 7 cala. Terminal oferuje wszystkie funkcje potrzebne do sterowania opryskiwaczem. TRACK-Leader (nawigację satelitarną), SECTION-Control (satelitarne wyłączanie sekcji).

 

 

   

Touch800

TOUCH800 odpowiada jednostce ISOBUS spełniającej normę 11783 i jest do dyspozycji dla wszystkich maszyn spełniających wymogi powyższej normy. Kolorowy wyświetlacz dotykowy chroni folia ochronna. Terminal oferuje wszystkie funkcje potrzebne do sterowania opryskiwacza. TRACK-Leader (nawigację satelitarną), SECTION-Control (satelitarne wyłączanie sekcji). Pzesyłanie danych na pamięć USB.  Wyświetlacz jest w stanie wyświetlić jednocześnie aż dwie funkcje. Możliwość zastosowania w sterowaniu automatycznym Track-Leader Auto.

 

 

 

Track-Guide II

To system nawigacyjny umożliwiający równoległe, identyczne, gładkie i obrysowe prowadzenie śladu opryskiwacza. Na kolorowym wyświetlaczu widać pole, przestrzeń opryskaną i nieopryskaną, widoczny ślad i przeszkody. Kierowca zostanie poinformowany o osiągnięciu końca pola lub o przeszkodzie za pomocą sygnału akustycznego oraz wizualnego.   Taki system umożliwia kierowcy dokładnie włączać i wyłączać opryskiwanie, w ten sposób nie powstają nakłady lub obszary opryskane niedostatecznie. Po objechaniu uwroci operatorowi wyświetli się powierzchnia całkowita gruntu. W dolnej części wyświetla się prędkość, powierzchnia opryskana, powierzchnia nieopryskana, ślad maszyny oraz jakość sygnału D-GPS. Nawigacje można stosować do różnych prac polowych gdzie nie są stosowane ścieżki technologiczne: opryskiwania, nawożenia, siewu, koszenia trawy, włóczenia, bronowania, itd. Bardzo prosta i szybka instalacja na inny ciągnik. 

 

Track-Guide III

Wyposażony w 8 calowy wyświetlacz dotykowy, bardzo dobra orientacja i prosta obsługa. Funkcje nawigacji takie, jak w przypadku TRACK-Guide II.  Możliwość zastosowania w sterowaniu automatycznym Track-Leader Auto.Kompatybilny również z innymi maszynami.

 

    

Spraylight

Regulacja dawki. Maks. 7 sekcji. Elektroniczny wodowskaz poziomu cieczy w zbiorniku. Czujnik ciśnienia oprysku. Pochylenie belek.

 

 

      

Spraydos

to w pełni zautomatyzowana jednostka centralna do opryskiwaczy. Komputer ze zintegrowanym panelem sterowania. Maksymalnie 9 sekcji. Poziomowanie i rozkładanie belek. Elektroniczny wodowskaz poziomu cieczy w zbiorniku. Czujnik ciśnienia oprysku. Podświetlenie belek. Ręczne przełączanie dysz podwójnych (selejet).

 

 

Dodatkowy S-Box do Joysticka

S-box to moduł dodatkowy do ręcznego sterowania poszczególnymi sekcjami, jest on połączony z terminalem. Idealnie nadający się do nierównomiernego nanoszenia (oprysk gniazdowy). Panel sterowania ma maks. 13 sekcji.  

 

 

        

Tank-Control II

Tank-Control II służy jako elektroniczny wodowskaz poziomu cieczy w zbiorniku. Jeżeli opryskiwacz został wyposażony w urządzenie Topline, na wyświetlaczu Tank-Control II można przełączać pomiędzy funkcjami ssącymi a tłocznymi. Powyższe funkcje można przełączać również z komputera terminalu 

 

      

Odbiornik sygnału D-GPS EGNOS A101

(Odchyłka +/- 25 cm na nawigatorze)

 

      

Odbiornik sygnału D-GPS Glonass AG-STAR

(Odchyłka +/- 20 cm)

 

       

Odbiornik sygnału D-GPS Glonas Smart 6L GSM/RTK

Wariant GSM (Odchyłka +/- 15 cm)
Wariant RTK – korekcja płatna (Odchyłka +/- 2 cm na nawigatorze)

 

          

Section-Control

Oprogramowanie do automatycznego wyłączania sekcji maszyn z Isobusem, działa w połączeniu z terminalem Track-Leader II oraz sygnałem GPS. Section-Control można stosować w opryskiwaczach, maszynach siewnych oraz rozsiewaczach nawozów.  

 

         

Track-Leader AUTO

TRACK-Leader Auto esteer umożliwia automatyczne sterowanie maszyną. Proste doposażenie, które można zastosować niezależnie od producenta maszyny. Sterowanie należy osadzić w istniejącej kierownicy. TRACK-Leader Auto Pro (hydraulik) jest przeznaczony do ciągników i maszyn wyposażonych już w hydraulikę sterowaną i potrzebujących jedynie komputera centralnego.

Konfigurátor Track leader AUTO

 

 

           

Track-Leader II

Oprogramowanie nawigacyjne dla terminali, które w połączeniu z odbiornikiem D-GPS umożliwia równoległe, identyczne, gładkie i obrysowe prowadzenie śladu maszyny.